Šiandien gyventojai keliauja ištisus metus: vasarą, rudenį, pavasarį ar žiemą. Žiemos metu dažnai renkamasi tokios kelionės kryptys, kaip egzotiniai kraštai, kurie pažada, kad atostogų kiekviena diena tikrai bus karšta ir saulėta.

Daugeliui poilsiautojų tereikia kelių dalykų: saulės, smėlio, aukštos temperatūros ir jūros. Tokiu atveju, kalbėsime apie salą, kurios krantus skalauja net keturios jūros – tau Graikijos sala Kreta. Nuostabu tiesa? Taip pat gausite pažadą, kad ten karšta ištisus metus. Jau susiviliojote? Tuomet planuokite savo kelionės maršrutą ir pirmyn!

Visa tai – apie automobilio nuomą Kretoje

Planuojant kelionės smulkmenas, svarbu apgalvoti kiekvieną detalę: susidaryti biudžetą, pagalvoti apie nakvynę, transporto priemones. Apie viešbučius šįsyk nesiplėsime, nes Kreta turi ką pasiūlyti turintiems įvairius biudžetus.

Nakvynė Kretoje tikrai ne bėda. Norėtume pasidalinti mintimis apie paslaugą, kurią dažnas keliautojas pamiršta – tai automobilio nuoma Kretoje. Tikriausiai paklausite, kuo ši paslauga tokia svarbi ir naudinga keliautojui, tiesa?

Pirmiausia, ji ypač naudinga nuolatos aktyviai leidžiantiems laiką, tiems kurie neketina visų atostogų praleisti viename paplūdimyje ar baseine. Auto nuoma Kretos saloje – tai paslauga leidžianti keliautojui komfortiškai, maksimaliai patogiai aplankyti kone visas saloje esančias įžymybes. Tad net ir turėdami trumpesnes atostogas suspėsite daug ką pamatyti. Patogu keliaujantiems didesnei grupelei žmonių.

automobilio nuoma Kretoje

Atminkite, viešasis transportas gali ir nevažiuoti į tas vietas, kurias galbūt norėsite aplankyti, ar reikės derintis prie bendro maršruto.

Automobilio nuoma Kretoje tikrai pernelyg neištuštins Jūsų piniginės. Viena para Jums kainuos nuo 10 eurų. Pigu, tiesa? Žinoma, automobilio nuomos kaina priklauso nuo jūsų poreikiu ir to, kokį automobilį pasirinksite.

Nes pasiūloje tikrai surasite gausybę automobilių skirtų nuomai. Auto nuoma Kreta saloje itin plečiasi, tad būkite tikrai, gausite geriausias paslaugas ir aptarnavimą.

Norintiems išsinuomoti automobilį patariame, iš anksto turėti omenyje, kiek žmonių automobiliu planuoja keliauti. Taip pat kokio komforto tikitės. Nes jeigu ieškosite itin prabangios klasės automobilio, galite pakloti ir kelis šimtus eurų už parą.

Būtinai pasidomėkite nuomos sąlygomis ir reikalavimais nuomotojui. Svarbu kad turėtumėte reikiamus dokumentus ir viską, ko prašys sąlygose. Patogu, kad automobilį galite rezervuoti dar būdami namuose. Taip bus lengviau apsispręsti, kokio automobilio norėsite.