Plaukų priežiūra ne visuomet yra lengvas darbas. Kartais tenka labai ilgai paplušėti kol atrandamos tinkamos priemonės būtent individualiems jūsų plaukams. Tačiau labai dažnai visi klaidinasi dėl viešojoje erdvėje esamų mitų apie plaukus, jų slinkimą, augimą ir kitus procesus. Dėl to kartais labai sunku suprasti ko iš tiesų reikia plaukams. Taigi, sužinokite kokie mitai sklando apie plaukų slinkimą ir kuo tikrai nereikia tikėti, tuomet plaukais pasirūpinti bus daug lengviau.

Tai, kad šampūnas yra pagrindinis dalykas, kuris padeda kovoti su plaukų slinkimu yra mitas. Žinoma, kokybiškas ir jūsų plaukų tipui tinkantis šampūnas tikrai gali turėti įtakos, ypač jei jis gerai išplauna visus nešvarumus bei galvos riebalus. Taip pat drėkinančiomis bei maitinančiomis savybėmis praturtinti šampūnai plaukus tikrai gali sustiprinti, tačiau ši priemonė prieš slinkimą niekada neveiks taip kaip ampulės nuo plaukų slinkimo. Plaukų slinkimo problemą dažnai slepia galvos oda, o ne patys plaukai, todėl šampūnas tokios problemos išspręsti negali, juk ir nuplauname jį labai greitai nuo galvos odos.

Dar vienas mitas yra tai, kad dažniausiai slenka ilgi plaukai. Taip nėra, nes ilgis įtakos plaukų slinkimui tikrai neturi. Paprasčiausiai, kuo senesnis plaukas, tuo greitesnis jo iškritimas, kuris nepriklauso nuo plaukų ilgumo. Ilgesni plaukai yra daugiau pažeidžiami, todėl dažnai pastebime lūžtančius plaukus ir juos sumaišome su plaukų slinkimu. Jei susiduriate su plaukų slinkimu, tikrai ne dėl plaukų ilgio, tačiau reikėtų pagalvoti ar negalėtų padėti ampulės nuo plaukų slinkimo, nes jos pripildytos reikalingomis medžiagomis, kurios gali padėti. Svarbiausia negalvoti, kad jeigu plaukai slenka, reikia juos kirpti, nes tai tikrai nepadės. Plaukai turi būti kerpami tuomet, kai yra pažeisti, nes slinkimo mažinimui tikrai nepadarys jokios įtakos.

Ampulės nuo plaukų slinkimo – vienas geriausių būdų pagerinti galvos odos būklę ir sustiprinti plaukų folikulus. Taip galėsite pasidžiaugti apmažėjusiu, o gal net visiškai sustabdytu plaukų slinkimu. Taigi, būdų kaip slinkimą sustabdyti tikrai yra, svarbiausia atsirinkti tuos, kurie bent jau gali būti veiksmingi.